20.06.2018                              


 
                           
           (новини)  
   ПОШУК ПО САЙТУ
 

Меню сайта

Гостьова книга

Категорії розділу

Форум

Вхід

Кількість відвідувачів сайту

Наш фотоальбом


Головна » Файли » Мої файли

Учнівське самоврядування
20.02.2011, 01:21
«УЧНІВСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ – НЕ САМОЦІЛЬ,
  А ЦІКАВЕ ЖИТТЯ В УЧИЛИЩІ»

Звіт про роботу учнівського самоврядування
Татарбунарського професійно-технічного аграрного училища
у 2009 – 2010 навчальному році

  Учнівське самоврядування училища очолює Президент Ради училища, до якої входять голови Центрів Ради училища. Кожний Центр має свій напрямок і план роботи, який складений згідно загальноучилищного плану виховної роботи. 
  Мета учнівського самоврядування - виховання творчої, соціально активної особистості, здатної до саморозвитку й самореалізації; формування особистості, якій притаманні демократично-громадська культура. 
  Основні функції Ради училища: 
організаторська – самостійно керує своєю суспільно-корисною діяльністю
виховна – стає носієм моральних переконань
стимулююча – сприяє формуванню морально-ціннісних стимулів усіх суспільно корисних справ, регулює поведінку своїх членів, їх відносини.
  Основні заповіді в діяльності: 
Роби добро!
Люби своїх близьких!
Допомагай іншим людям!
Наполегливо оволодівай знаннями!
Не лінись і не шукай виправдання своїм недолікам!
Краще віддати своє, чим взяти чуже!
Знайди свою мету в житті!
Пізнай світ і себе!
Внось у своє життя новизну!
  Центр з навчальної та виробничої діяльності здійснював контроль за успішністю учнів у навчальних групах, станом техніки безпеки й охорони праці в училищі, допомагав вчителям-предметникам в організації предметних тижнів, у проведенні училищних олімпіад із загальноосвітніх дисциплін. Члени центру брали активну участь в організації конкурсу професійної майстерності, тематичних вечорах та тематичних лінійках.
  Інформаційний центр випускає періодичну тематичну газету «Життя в училищі», де висвітлюються цікаві училищні традиції і заходи, створює рекламні оголошення, організовує випуск вітальних тематичних газет до святкування загальнонародних свят.
  Центр з дисципліни, порядку та правової культури здійснював контроль за відвідуванням учнями училища, звітуючи про стан відвідування на дисциплінарних лінійках (першого вівторка кожного місяця), допомагав в оформленні класних куточків. Члени центру в вересні місяці беруть участь в засіданні Ради училища та Ради гуртожитку з розробки правил мешкання в гуртожитку, є активними учасниками заходів з превентивного та морального виховання під час проведення місячника правових знань. Голова центру бере участь у засіданні Ради профілактики правопорушень. Організовано шефство над учнями, які стоять на внутріучилищному обліку.
  Центр з питань соціального захисту, робота якого полягає в захисті прав і гідності учня, організовує зустрічі з представниками центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей, інспекцією у справах з неповнолітніми. 
  Центр з фінансово-господарської діяльності організовує трудові десанти, роботу з благоустрою приміщень і навколишнього захисту, відповідає за проведення операцій «Краса і затишок рідної оселі», «Чисте довкілля», слідкує за чергуванням учнів по училищу.
  Центр спорту та здорового способу життя відповідає за організацію спортивних заходів. В училищі було проведено: спортивні змагання з волейболу, присвячені Дню фізичної культури і спорту, осінній легкоатлетичний крос, похід за місто в рамках відзначення Дня туризму, футбольні, волейбольні матчі, шахові, тенісні турніри під час канікул, спортивні ігри до Дня здоров’я. учні училища беруть участь в загальноміських змаганнях. Випущено інформаційні бюлетні:
«Знайте правду про ВІЛ-інфекцію та СНІД», «Вплив алкоголю та наркотичних засобів на організм людини», «Туберкульоз як загроза». Проводяться щомісячні рейди «Тютюнопаління» в гуртожитку. Команда училища приймала участь у VI обласній Спартакіаді південного регіону, де зайняла ІІІ місце.
  Центр з проведення дозвілля керує проведенням культурно-масових заходів, організацією училищних і групових вечорів, свят народного календаря, розподіляє між групами та учнями доручення по підготовці цих заходів, займається оформленням залу. В училищі проводяться традиційні виховні заходи: «Річниця Татарбунарського повстання», «Посвята в першокурсники», «Міс Училища», «Новий рік», «День Святого Валентина», «Ми жінку славимо в віках», «Свято матері», «Випускний вечір». Учні училища беруть активну участь в обласному огляді-конкурсі «Таланти твої, Україно!»
  Робота учнівського самоврядування цікава і захоплююча.
  За аналогічною схемою функціонує самоврядування у гуртожитку.


Заступник директора з НВихР С.Б.Паламарчук
 Президент Ради училища О.Каназирська
 
Категорія: Мої файли | Додав: kabak | Теги: учнівське самоврядування
Переглядів: 1224 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
В училищі працює психолог

Оцініть наш сайт
Всего ответов: 60

Де на вашу думку краще навчатися?
Всего ответов: 66

Хто на сайті

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Відлік часу

***** ******************************** *****
Все для вчителя
Татарбунари в мережі інтернет
Все для учня

Острів знаньCopyright MyCorp © 2018

Безкоштовний хостинг uCoz