тптау - Адміністрація училища
                                                                                                              28.03.2017                              


 
                           
           (новини)  
   ПОШУК ПО САЙТУ
 
                               
Меню сайта

Гостьова книга

Категорії розділу

Форум

Вхід

Кількість відвідувачів сайту

Наш фотоальбом


Директор училища

Кабак Олег Юхимович

                         

  Кабак Олег Юхимович працює директором Татарбунарського професійно-технічного аграрного училища з 2002 року. За період роботи проявив себе як кваліфікований учитель та освітянський керівник. Виявляє високий рівень творчості, ініціативи, професіоналізму, володіє ефективними формами і методами організації навчально-виховного процесу. 
  В училищі сформовано здібний і стабільний педагогічний колектив, здатний вирішувати завдання по навчанню, вихованню та опануванню обраного виробничого фаху учнями згідно вимог часу. Дбає про покращення матеріально-технічної бази училища. Створено кабінет «Організація виробництва та обслуговування» згідно вимог нових навчальних планів та програм з професії «Кухар». Активно сприяв відкриттю нової професії «Оператор комп’ютерного набору І категорії; конторський службовець (бухгалтерія)». Під керівництвом Олега Юхимовича на високому професійному та науково-методичному рівні на базі Татарбунарського ПТАУ в травні 2009 року було проведено Єдиний методичний день на тему: «Українознавчий аспект системно-цільового підходу до навчально-виховного процесу в закладах професійно-технічної освіти».
  Це смілива людина, яка не боїться брати на себе відповідальність.
Сповнений прагнення до розвитку, вміє згуртувати навколо себе і колег, і учнів. Живе в атмосфері пошуку і творення.
  Як викладач математики показав себе знаючим, високоосвіченим, працелюбним педагогом. Досконало володіє методикою викладання математики, ефективними формами і методами навчання і виховання, має ґрунтовні науково-теоретичні знання. Його уроки відзначаються високою активізацією учнів, практичною направленістю, вмінням учнів самостійно поповнювати знання. Матеріали уроків пов’язує з життям, ефективно використовує навчально-наочні посібники, ТЗН. Підвищує в учнів інтерес та мотивацію до вивчення математики, розвиває мислення, творчі здібності, активність учнів, формує в них дослідницькі уміння.
  В практиці своєї діяльності вміло впроваджує технологію особистісно-зорієнтованого навчання і виховання. Проводить нестандартні уроки. Створює оптимальні умови для розвитку розумових здібностей учнів, необхідних для вирішення нестандартних завдань, умінь і навичок самостійного пошуку. 
  Учні училища приймають участь в обласних олімпіадах та конкурсах професійної майстерності. В 2009 році – ІІІ місце в обласному конкурсі «Кращий за професією» з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва». Команда КВК є фіналістом обласного конкурсу КВК України. В XVIII обласному турі в рамках Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Чисті роси» учні та викладачі є лауреатами та нагороджені Дипломами першого ступеня.
  В літній період проводиться оздоровлення учнів з числа дітей пільгових категорій в дитячих оздоровчих закладах. 
 Спільно з органами місцевої влади ( Татарбунарською районною адміністрацією, Татарбунарською районною радою) створено одну із перших в Одеській області Програму розвитку професійно-технічного аграрного училища на 2008-2012 роки, ініціатором якої є Кабак Олег Юхимович. В Програмі передбачені необхідні матеріальні витрати і джерела фінансування спланованих заходів, а також формування державного замовлення для підготовки кваліфікованих робітників на період до 2012 року. Для покращення матеріально-технічної бази згідно Програми заплановано виділити в 2009році 50 000 гривень.
  Як керівник приділяє багато уваги збереженню та збагаченню культурно-історичних традицій народу України. В училищі працює етнографічний музей, який щорічно поповнюється матеріалами.
  В училищі створено клімат, сприятливий для творчої праці, панують щирість, оптимізм і добрий гумор.
  Відповідальне ставлення до роботи, вимоги як до себе, так і до оточуючих, сприяють формуванню заслуженого авторитету серед педагогічного колективу, батьків, учнів та громадськості. Є депутатом районної ради.

 

Заступник директора з навчально-виховної роботи

Паламарчук Світлана Борисівна

 

  Паламарчук Світлана Борисівна працює заступником директора з навчально-виховної роботи Татарбунарського професійно-технічного аграрного училища з 2007 року. Свою діяльність спрямовує на вдосконалення навчально-виховного процесу, підвищення загальноосвітнього рівня учнів, їхньої вихованості, розвитку. Надає практичну допомогу педагогічним кадрам, володіє сучасними методами викладання і виховання, підвищує фахову майстерність та психолого-педагогічну підготовку вчителів. Приймає участь в розробці навчальних планів та програм, плануванні роботи училища, засіданнях педрад. Є організатором педагогічного всеобучу батьків.

Постійно аналізує умови забезпечення психофізичного здоров’я учнів з категорії дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та з малозабезпечених сімей і сімей-ризику.

Формує творчу ініціативність учнів, здатних приймати нестандартні рішення, залучає їх до участі в управлінні училищними справами через учнівське самоврядування. 

В училищі постійно проводяться тематичні вечори, диспути, круглі столи, зустрічі з працівниками служби у справах дітей, центру дітей, сімї та молоді, управлінням юстиції, працівниками кримінально-виконавчої інспекції, лікарями центральної районної лікарні.

Завідуюча навчальною частиною з загальноосвітніх дисциплін

Ужевко Валентина Вікторівна

  Ужевко Валентина Вікторівна працює в Татарбунарському професійно-технічному аграрному училищі з 2003 року, на посаді завідуючої навчальною частиною з загальноосвітніх дисциплін – 3 роки. Має високий методичний та професійний рівень. 
  Координує роботу вчителів загальноосвітніх дисциплін та роботу методичних комісій природничо-математичного та гуманітарного циклів. Надає реальну, дієву допомогу педагогічним працівникам, особливо молодим, у підвищенні їхньої професійної майстерності, створенні творчої атмосфери, морально-психологічного клімату, що сприяє пошуку кращих технологій педагогічної праці, ефективному втіленню інновацій.
  Рівень професійної майстерності в останні роки зріс. В цьому відіграла певну роль система методичної роботи, сконцентрованої навколо науково-методичної проблеми: «Забезпечення високої професійності розвитку творчого підходу педагогічного працівника до роботи з кожною дитиною на основі особистісно-зорієнтованого навчання та виховання в умовах ринкових відносин». Активізації творчого потенціалу педагогічних працівників сприяла участь учителів у виставці «Зернини педагогічного досвіду». Очолює методичний кабінет, одним із головних питань роботи якого є питання найбільш ефективних методів активізації пізнавальної діяльності учнів з метою подальшого поглиблення їх знань, а також умінь і навичок, застосування учнями набутих знань на практиці. Організовує проведення методичних тижнів, семінарів-практикумів, педагогічних читань. Дбає про поліпшення комплексно-методичного забезпечення кабінетів та предметів. Приймає активну участь в розробці навчальних планів, програм, плануванні роботи училища, в роботі засіданнях педагогічних рад. Вміє оперативно розв’язати поставлені завдання, завжди досягає мети.
  Як вчитель географії в практиці своєї діяльності вміло впроваджує технологію особистісно-зорієнтованого навчання і виховання. Приділяє велику увагу активізації і пізнавальній діяльності учнів. Проводить нестандартні уроки, використовує навчальні ігри. Формує в учнів навички порівнювати, зіставляти факти, узагальнювати, робити висновки. Велику увагу приділяє практичній направленості уроку, екологічному вихованню.

Старший майстер Горобцов Юрій Вікторович


Народився в м. Татарбунари. В училищі працює з 1994 року. Працював майстром виробничого навчання, з 2006 року старший майстер.

Методист Сергій Федорович

 


 

В училищі працює психолог


Оцініть наш сайт
Всего ответов: 52

Де на вашу думку краще навчатися?
Всего ответов: 59

Хто на сайті

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Відлік часу***** ******************************** *****
Все для вчителя
Татарбунари в мережі інтернет
Все для учня

Острів знаньCopyright MyCorp © 2017

Безкоштовний хостинг uCoz