Четвер, 22.04.2021, 02:45
Мій сайт
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Міні-чат
Наше опитування
Де на вашу думку краще навчатися?
Всего ответов: 69
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Директор училища

Кабак Олег Юхимович

                         

  Кабак Олег Юхимович працює директором Татарбунарського професійно-технічного аграрного училища з 2002 року. За період роботи проявив себе як кваліфікований учитель та освітянський керівник. Виявляє високий рівень творчості, ініціативи, професіоналізму, володіє ефективними формами і методами організації навчально-виховного процесу. 
  В училищі сформовано здібний і стабільний педагогічний колектив, здатний вирішувати завдання по навчанню, вихованню та опануванню обраного виробничого фаху учнями згідно вимог часу. Дбає про покращення матеріально-технічної бази училища. Створено кабінет «Організація виробництва та обслуговування» згідно вимог нових навчальних планів та програм з професії «Кухар». Активно сприяв відкриттю нової професії «Оператор комп’ютерного набору І категорії; конторський службовець (бухгалтерія)». Під керівництвом Олега Юхимовича на високому професійному та науково-методичному рівні на базі Татарбунарського ПТАУ в травні 2009 року було проведено Єдиний методичний день на тему: «Українознавчий аспект системно-цільового підходу до навчально-виховного процесу в закладах професійно-технічної освіти».
  Це смілива людина, яка не боїться брати на себе відповідальність.
Сповнений прагнення до розвитку, вміє згуртувати навколо себе і колег, і учнів. Живе в атмосфері пошуку і творення.
  Як викладач математики показав себе знаючим, високоосвіченим, працелюбним педагогом. Досконало володіє методикою викладання математики, ефективними формами і методами навчання і виховання, має ґрунтовні науково-теоретичні знання. Його уроки відзначаються високою активізацією учнів, практичною направленістю, вмінням учнів самостійно поповнювати знання. Матеріали уроків пов’язує з життям, ефективно використовує навчально-наочні посібники, ТЗН. Підвищує в учнів інтерес та мотивацію до вивчення математики, розвиває мислення, творчі здібності, активність учнів, формує в них дослідницькі уміння.
  В практиці своєї діяльності вміло впроваджує технологію особистісно-зорієнтованого навчання і виховання. Проводить нестандартні уроки. Створює оптимальні умови для розвитку розумових здібностей учнів, необхідних для вирішення нестандартних завдань, умінь і навичок самостійного пошуку. 
  Учні училища приймають участь в обласних олімпіадах та конкурсах професійної майстерності. В 2009 році – ІІІ місце в обласному конкурсі «Кращий за професією» з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва». Команда КВК є фіналістом обласного конкурсу КВК України. В XVIII обласному турі в рамках Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Чисті роси» учні та викладачі є лауреатами та нагороджені Дипломами першого ступеня.
  В літній період проводиться оздоровлення учнів з числа дітей пільгових категорій в дитячих оздоровчих закладах. 
 Спільно з органами місцевої влади ( Татарбунарською районною адміністрацією, Татарбунарською районною радою) створено одну із перших в Одеській області Програму розвитку професійно-технічного аграрного училища на 2008-2012 роки, ініціатором якої є Кабак Олег Юхимович. В Програмі передбачені необхідні матеріальні витрати і джерела фінансування спланованих заходів, а також формування державного замовлення для підготовки кваліфікованих робітників на період до 2012 року. Для покращення матеріально-технічної бази згідно Програми заплановано виділити в 2009році 50 000 гривень.
  Як керівник приділяє багато уваги збереженню та збагаченню культурно-історичних традицій народу України. В училищі працює етнографічний музей, який щорічно поповнюється матеріалами.
  В училищі створено клімат, сприятливий для творчої праці, панують щирість, оптимізм і добрий гумор.
  Відповідальне ставлення до роботи, вимоги як до себе, так і до оточуючих, сприяють формуванню заслуженого авторитету серед педагогічного колективу, батьків, учнів та громадськості. Є депутатом районної ради.

 

Заступник директора з навчально-виховної роботи

Кабак Надія Олександрівна

 

 

Дата народження: 06.10.1986 р. (м. Одеса)

Освіта: повна вища

1. Одеська державна академія будівництва і архітектури, 2010  рік.

Спеціальність: “Технологія будівельних конструкцій, виробів і матеріалів”

Кваліфікація:  спеціаліст з будівництва.

 

2. Центр післядипломної освіти Одеської державної академії будівництва та архітектури, 2011 рік.

Спеціальність: “ Економіка і підприємництво. Економіка підприємства” Кваліфікація: спеціаліст з економіки підприємства. 

 

Посада: викладач спецдисциплін будівельного профілю, 2012 р.

Предмети, які викладаю: Технологія штукатурних робіт, Технологія малярних робіт, Матеріалознавство, Облицювальні роботи.

Загальний педагогічний стаж: 6 років

Категорія: спеціаліст ІІ кваліфікаційної категорії.

Курси підвищення кваліфікації: 2015 рік.

           ІПО ІПП НАПНУ ДВНЗ «Університет Менеджменту Освіти»

Програма: підвищення кваліфікації викладачів професійно- теоретичної підготовки ПТНЗ.

Тема дипломної роботи: «Методика складання та оформлення портфоліо викладача»

 

Професійне зростання: Навчально-технічний центр КНАУФ м. Одеса

1. Курс навчання за напрямом: “Улаштування сухої основи підлоги та наливної підлоги матеріалами КНАУФ” – 2015 рік.

Сертифікат: спеціаліст ТОВ “КНАУФ Гіпс Київ” в роботі з комплектними системами КНАУФ.

2. Курс навчання за напрямом: “Зведення будівлі з панелей каркасів із ЛСТК матеріалів КНАУФ. Оштукатурювання стіни за допомогою машини ПФТ. –  2018 рік.

Сертифікат: спеціаліст ТОВ “КНАУФ Гіпс Київ” в роботі з комплектними системами КНАУФ.

 

Методична проблема: Формування ключових компетентностей учнів як ціннісних орієнтирів навчальної діяльності та виховної взаємодії викладача і учня.

 

 

Заступник директора з навчально-виробничої роботи

Ужевко Валентина Вікторівна

  Ужевко Валентина Вікторівна працює в Татарбунарському професійно-технічному аграрному училищі з 2003 року, на посаді завідуючої навчальною частиною з загальноосвітніх дисциплін – 3 роки. Має високий методичний та професійний рівень. 
  Координує роботу вчителів загальноосвітніх дисциплін та роботу методичних комісій природничо-математичного та гуманітарного циклів. Надає реальну, дієву допомогу педагогічним працівникам, особливо молодим, у підвищенні їхньої професійної майстерності, створенні творчої атмосфери, морально-психологічного клімату, що сприяє пошуку кращих технологій педагогічної праці, ефективному втіленню інновацій.
  Рівень професійної майстерності в останні роки зріс. В цьому відіграла певну роль система методичної роботи, сконцентрованої навколо науково-методичної проблеми: «Забезпечення високої професійності розвитку творчого підходу педагогічного працівника до роботи з кожною дитиною на основі особистісно-зорієнтованого навчання та виховання в умовах ринкових відносин». Активізації творчого потенціалу педагогічних працівників сприяла участь учителів у виставці «Зернини педагогічного досвіду». Очолює методичний кабінет, одним із головних питань роботи якого є питання найбільш ефективних методів активізації пізнавальної діяльності учнів з метою подальшого поглиблення їх знань, а також умінь і навичок, застосування учнями набутих знань на практиці. Організовує проведення методичних тижнів, семінарів-практикумів, педагогічних читань. Дбає про поліпшення комплексно-методичного забезпечення кабінетів та предметів. Приймає активну участь в розробці навчальних планів, програм, плануванні роботи училища, в роботі засіданнях педагогічних рад. Вміє оперативно розв’язати поставлені завдання, завжди досягає мети.
  Як вчитель географії в практиці своєї діяльності вміло впроваджує технологію особистісно-зорієнтованого навчання і виховання. Приділяє велику увагу активізації і пізнавальній діяльності учнів. Проводить нестандартні уроки, використовує навчальні ігри. Формує в учнів навички порівнювати, зіставляти факти, узагальнювати, робити висновки. Велику увагу приділяє практичній направленості уроку, екологічному вихованню.

Старший майстер 

 

 

 

Методист училища

 

 

 

Психолог училища

Галка Галина Аркадіївна



 


 




 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архів записів
Друзі сайту
Copyright MyCorp © 2021
Безкоштовний хостинг uCoz