20.05.2018                              


 
                           
           (новини)  
   ПОШУК ПО САЙТУ
 

Меню сайта

Гостьова книга

Категорії розділу

Форум

Вхід

Кількість відвідувачів сайту

Наш фотоальбом


Директор училища

Кабак Олег Юхимович

                         

  Кабак Олег Юхимович працює директором Татарбунарського професійно-технічного аграрного училища з 2002 року. За період роботи проявив себе як кваліфікований учитель та освітянський керівник. Виявляє високий рівень творчості, ініціативи, професіоналізму, володіє ефективними формами і методами організації навчально-виховного процесу. 
  В училищі сформовано здібний і стабільний педагогічний колектив, здатний вирішувати завдання по навчанню, вихованню та опануванню обраного виробничого фаху учнями згідно вимог часу. Дбає про покращення матеріально-технічної бази училища. Створено кабінет «Організація виробництва та обслуговування» згідно вимог нових навчальних планів та програм з професії «Кухар». Активно сприяв відкриттю нової професії «Оператор комп’ютерного набору І категорії; конторський службовець (бухгалтерія)». Під керівництвом Олега Юхимовича на високому професійному та науково-методичному рівні на базі Татарбунарського ПТАУ в травні 2009 року було проведено Єдиний методичний день на тему: «Українознавчий аспект системно-цільового підходу до навчально-виховного процесу в закладах професійно-технічної освіти».
  Це смілива людина, яка не боїться брати на себе відповідальність.
Сповнений прагнення до розвитку, вміє згуртувати навколо себе і колег, і учнів. Живе в атмосфері пошуку і творення.
  Як викладач математики показав себе знаючим, високоосвіченим, працелюбним педагогом. Досконало володіє методикою викладання математики, ефективними формами і методами навчання і виховання, має ґрунтовні науково-теоретичні знання. Його уроки відзначаються високою активізацією учнів, практичною направленістю, вмінням учнів самостійно поповнювати знання. Матеріали уроків пов’язує з життям, ефективно використовує навчально-наочні посібники, ТЗН. Підвищує в учнів інтерес та мотивацію до вивчення математики, розвиває мислення, творчі здібності, активність учнів, формує в них дослідницькі уміння.
  В практиці своєї діяльності вміло впроваджує технологію особистісно-зорієнтованого навчання і виховання. Проводить нестандартні уроки. Створює оптимальні умови для розвитку розумових здібностей учнів, необхідних для вирішення нестандартних завдань, умінь і навичок самостійного пошуку. 
  Учні училища приймають участь в обласних олімпіадах та конкурсах професійної майстерності. В 2009 році – ІІІ місце в обласному конкурсі «Кращий за професією» з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва». Команда КВК є фіналістом обласного конкурсу КВК України. В XVIII обласному турі в рамках Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Чисті роси» учні та викладачі є лауреатами та нагороджені Дипломами першого ступеня.
  В літній період проводиться оздоровлення учнів з числа дітей пільгових категорій в дитячих оздоровчих закладах. 
 Спільно з органами місцевої влади ( Татарбунарською районною адміністрацією, Татарбунарською районною радою) створено одну із перших в Одеській області Програму розвитку професійно-технічного аграрного училища на 2008-2012 роки, ініціатором якої є Кабак Олег Юхимович. В Програмі передбачені необхідні матеріальні витрати і джерела фінансування спланованих заходів, а також формування державного замовлення для підготовки кваліфікованих робітників на період до 2012 року. Для покращення матеріально-технічної бази згідно Програми заплановано виділити в 2009році 50 000 гривень.
  Як керівник приділяє багато уваги збереженню та збагаченню культурно-історичних традицій народу України. В училищі працює етнографічний музей, який щорічно поповнюється матеріалами.
  В училищі створено клімат, сприятливий для творчої праці, панують щирість, оптимізм і добрий гумор.
  Відповідальне ставлення до роботи, вимоги як до себе, так і до оточуючих, сприяють формуванню заслуженого авторитету серед педагогічного колективу, батьків, учнів та громадськості. Є депутатом районної ради.

 

Заступник директора з навчально-виховної роботи

Паламарчук Світлана Борисівна

 

  Паламарчук Світлана Борисівна працює заступником директора з навчально-виховної роботи Татарбунарського професійно-технічного аграрного училища з 2007 року. Свою діяльність спрямовує на вдосконалення навчально-виховного процесу, підвищення загальноосвітнього рівня учнів, їхньої вихованості, розвитку. Надає практичну допомогу педагогічним кадрам, володіє сучасними методами викладання і виховання, підвищує фахову майстерність та психолого-педагогічну підготовку вчителів. Приймає участь в розробці навчальних планів та програм, плануванні роботи училища, засіданнях педрад. Є організатором педагогічного всеобучу батьків.

Постійно аналізує умови забезпечення психофізичного здоров’я учнів з категорії дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та з малозабезпечених сімей і сімей-ризику.

Формує творчу ініціативність учнів, здатних приймати нестандартні рішення, залучає їх до участі в управлінні училищними справами через учнівське самоврядування. 

В училищі постійно проводяться тематичні вечори, диспути, круглі столи, зустрічі з працівниками служби у справах дітей, центру дітей, сімї та молоді, управлінням юстиції, працівниками кримінально-виконавчої інспекції, лікарями центральної районної лікарні.

Завідуюча навчальною частиною з загальноосвітніх дисциплін

Ужевко Валентина Вікторівна

  Ужевко Валентина Вікторівна працює в Татарбунарському професійно-технічному аграрному училищі з 2003 року, на посаді завідуючої навчальною частиною з загальноосвітніх дисциплін – 3 роки. Має високий методичний та професійний рівень. 
  Координує роботу вчителів загальноосвітніх дисциплін та роботу методичних комісій природничо-математичного та гуманітарного циклів. Надає реальну, дієву допомогу педагогічним працівникам, особливо молодим, у підвищенні їхньої професійної майстерності, створенні творчої атмосфери, морально-психологічного клімату, що сприяє пошуку кращих технологій педагогічної праці, ефективному втіленню інновацій.
  Рівень професійної майстерності в останні роки зріс. В цьому відіграла певну роль система методичної роботи, сконцентрованої навколо науково-методичної проблеми: «Забезпечення високої професійності розвитку творчого підходу педагогічного працівника до роботи з кожною дитиною на основі особистісно-зорієнтованого навчання та виховання в умовах ринкових відносин». Активізації творчого потенціалу педагогічних працівників сприяла участь учителів у виставці «Зернини педагогічного досвіду». Очолює методичний кабінет, одним із головних питань роботи якого є питання найбільш ефективних методів активізації пізнавальної діяльності учнів з метою подальшого поглиблення їх знань, а також умінь і навичок, застосування учнями набутих знань на практиці. Організовує проведення методичних тижнів, семінарів-практикумів, педагогічних читань. Дбає про поліпшення комплексно-методичного забезпечення кабінетів та предметів. Приймає активну участь в розробці навчальних планів, програм, плануванні роботи училища, в роботі засіданнях педагогічних рад. Вміє оперативно розв’язати поставлені завдання, завжди досягає мети.
  Як вчитель географії в практиці своєї діяльності вміло впроваджує технологію особистісно-зорієнтованого навчання і виховання. Приділяє велику увагу активізації і пізнавальній діяльності учнів. Проводить нестандартні уроки, використовує навчальні ігри. Формує в учнів навички порівнювати, зіставляти факти, узагальнювати, робити висновки. Велику увагу приділяє практичній направленості уроку, екологічному вихованню.

Старший майстер Горобцов Юрій Вікторович


Народився в м. Татарбунари. В училищі працює з 1994 року. Працював майстром виробничого навчання, з 2006 року старший майстер.

Методист Сергій Федорович

 


 

В училищі працює психолог

Оцініть наш сайт
Всего ответов: 60

Де на вашу думку краще навчатися?
Всего ответов: 66

Хто на сайті

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Відлік часу

***** ******************************** *****
Все для вчителя
Татарбунари в мережі інтернет
Все для учня

Острів знаньCopyright MyCorp © 2018

Безкоштовний хостинг uCoz