Четвер, 22.04.2021, 02:09
Мій сайт
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Міні-чат
Наше опитування
Де на вашу думку краще навчатися?
Всего ответов: 69
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
   Метою виховної системи Татарбунарського професійно-технічного аграрного училища є розвиток особистості, здібної створювати життя, гідне людини. Виховна робота спрямовується на виховання конкурентноспроможних робітників. Основним завданням виховної роботи в професійно-технічному навчальному закладі є створення умов для формування та розвитку учнів як кваліфікованих, соціально відповідальних працівників на засадах загальнолюдської моралі, духовності та культури. Тому велику роль в училищі приділяють морально-естетичному вихованню. 
                                                             
   Роль морального виховання в розвитку і формуванні особистості усвідомлювалася з давніх-давен. Багато хто з видатних педагогів минулого підкреслювали, що підготовка доброзичливої людини не може зводитися тільки до її освіти і розумового розвитку. І на перший план у вихованні висували моральне формування особистості. Відомий давньоримський філософ Сенека радив: "Навчи спершу добрим правилам моралі, а потім – мудрості, бо без перших важко навчитися останній”.
                                                       
   Виховна робота ТПТАУ спрямована на формування особистості, яка усвідомлює свою належність до українського народу, зберігає і продовжує українські культурно-історичні традиції, шанобливо ставиться до рідних святинь, української мови, історії. Основним завданням виховної роботи є створення умов для формування та розвитку учнівської молоді як фахівця і особистості, її нахилів, здібностей, талантів, інтелектуальності, забезпечення трудової підготовки майбутнього спеціаліста, виховання національної і загальнолюдської моралі, духовності і культури.
   Навчально-виховна робота класних керівників, майстрів виробничого навчання проводиться згідно річного плану виховної роботи і помісячних планів в навчальних групах.
   Головна увага приділяється:
- вихованню в учнів почуття громадянина України;
- формуванню особистості учня, його наукового світогляду, розвитку його здібностей і обдарувань;
- вихованню любові до праці; почуття дбайливого господаря; бережливе ставлення до училищного майна;
- формуванню засад здорового способу життя;
- вихованню любові до природи, виробленню навичок екологічної культури;
- вихованню поваги до вчителів, старших людей, батьків;
- формуванню згуртованого та працездатного учнівського колективу.
   Протягом року в училищі проводились виховні заходи, які сприяли згуртуванню учнівських груп, формуванню загальнолюдських, національних та морально-естетичних цінностей: «Посвята в першокурсники» (класний керівник Нікітіна Л.В.), (класний керівник Кічук Н.В.), (класний керівник Білоус Т.В.), ("керівник вокального гуртка Кабак О.М.), (класний керівник Прохорова М.О., майстер виробничого навчання Літянська Н.В.), (класний керівник Білоус Т.В., майстер виробничого навчання Гордієнко Н.М.), (класний керівник Коваленко С.М., майстер виробничого навчання Коваленко С.І.), (майстер виробничого навчання Лукіна Є.М.), (викладач зарубіжної літератури Галка Г.А.), (класний керівник Янчева С.В.).


Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архів записів
Друзі сайту
Copyright MyCorp © 2021
Безкоштовний хостинг uCoz