Матеріальна база 

   Училище має учбовий чотирьохповерховий корпус власною площею
 3002 кв.м. Навчально-виробничі лабораторії розташовані в окремих будівлях з загальною площею 485,5 кв.м. Всього в училищі навчальних кабінетів – 14, із них професійно-теоретичної підготовки – 10, з загальною площею – 803,5 кв.м.
В училищі здійснюється природничо-математична, гуманітарна, загально-технічна, професійно-теоретична, професійно-практична підготовка в спеціальних навчальних кабінетах, лабораторіях, майстернях.
  Теоретичне навчання проводиться в навчальних кабінетах. Всі кабінети оснащені робочими місцями викладача та учнів, необхідною літературою (підручниками, довідниками, методичними посібниками, навчально-плануючою документацією, дидактичними матеріалами, наочними приладами, макетами). 
  Професійно-практична підготовка учнів з професій проводиться у навчально-виробничих лабораторіях, майстернях, в учбовому господарстві, полігоні, авто і трактородромі, підприємствах.
  Виробниче навчання: з професії "Тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва, слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, водій автотранспортних засобів категорії «С» ” проводиться в лабораторіях "Трактори і будова автомобіля”, "Сільськогосподарські машини”, слюсарній майстерні, авто і трактородромі, полігоні та на полях навчального господарства - де проводиться основна обробка грунту, підготовка грунту під посів, посів зернових культур, догляд за культурами, збирання врожаю. Весь технологічний цикл забезпечується сільськогосподарською технікою. Залежно від кількості устаткування група поділяється на ланки. Кожна ланка забезпечується робочим місцем та інструктивно-технологічною документацією. Переміщення учнів за робочими місцями здійснюється відповідно до графіка, розробленого викладачами та затвердженого заступником директора. 
  Заняття по водінню тракторів, автомобілів, комбайнів проводяться майстрами індивідуально з кожним учнем на авто- трактородромі, обладнаних у відповідності з нормативами. Практичне навчання водінню автомобіля здійснюються по маршрутам затверджених Арцизьким РЕВ ДАЇ.На кожного учня заводиться індивідуальна книжка обліку навчання на автотренажерах і водіння автотранспортних засобів. Лабораторії та майстерні оснащені робочими місцями майстрів виробничого навчання та учнів, необхідною довідковою літературою, навчально-плануючою документацією, плакатами, інструктивно-технологічними картками, вузлами і деталями для машин та механізмів.
  Виробниче навчання з професії "Кухар” проводиться в кухні-лабораторії та підприємствах.  
- кухня-лабораторія оснащена електричними приладами (плита електрична ЕП-2 М, сковорідка електрична СКЕ-0,3, жарова шафа ШК-2 А, кип’ятильники електричні, холодильник), посудом, інвентарем, плакатами, інструктивно-технологічними картами, рецептурними довідниками.
- кабінет „Технологія приготування їжі з основами товарознавства ”, оснащений стендами на тему: "Овочі”,”Стенд травневого апарату”, "Хлібобулочних виробів”; натурними зразками з теми: "М’ясо і м’ясопродукти”, "Рибопродукти”, "Крупи та макаронні вироби”,”Яйця та яйцепродукти”,”Борошно”; таблицями: "Овочі, гриби”,”Риба та морепродукти”,” М’ясо і м’ясопродукти”,”Молоко та молочні продукти”; зразками робіт учнів на тему: "Риби”,”Яйця”; потемними папками, дидактичним матеріалом, підручниками.
Виробниче навчання з професії ”Оператор комп’ютерного набору І категорії, конторський службовець (бухгалтерія) ” проводиться в лабораторії ”технології комп’ютерної обробки інформації та бухгалтерського обліку”. Лабораторія оснащена 15 комп’ютерами, сканером, принтером, локальною мережою та програмним забезпеченням, наочними посібниками, інструкціями з охорони праці, стендами.  
   
  Директором, заступниками з навчально-виробничої та навчально-виховної роботи, завідуючим учбовою частиною та старшим майстром ведеться внутріучилищний контроль за роботою викладачів та майстрів виробничого навчання.
  Складено графік проведення контрольних робіт вказано терміни та відповідальні за їх проведення. Контрольні роботи проводяться з метою визначення рівня знань, умінь та навичок учнів з окремих тем програми.
  При проведенні внутріучилищного контролю враховується:
- виконання навчальних планів і робочих програм;
- ведення навчально плануючої документації, стану викладання, якості проведення уроків;
- комплексно – методичного забезпечення предметів та професій;
- індивідуальна робота з учнями;
- охорони праці в навчально – виробничих майстернях, кабінетах та інших приміщеннях училища.
  За результатами внутріучилищного контролю періодично видаються накази та розпорядження. Питання, які потребують колективного розгляду, аналізу та рішення виносяться на обговорення методичних комісій, педагогічної ради.  
  Керівництвом, відповідно щомісячних графіків, відвідуються уроки теоретичного та виробничого навчання, перевіряється виконання викладачами та майстрами виробничого навчання робочих програм з предметів, ведуться співбесіди з викладачами та майстрами виробничого навчання.
  Щорічно проводяться огляди навчальних кабінетів та навчально - виробничих майстерень. При оглядах також приділяється стану охорони праці.
 Результати огляду кабінетів і майстерень оголошуються на засіданнях педагогічної ради та інструктивно-методичних нарадах.